3+5+6+7+8+9+9+9+9+999999999

+2
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 17:33
    0
    3+5+6+7+8+9+9+9+9+999999999=

    3+5+6+7+8+9+9+9+9+1000000000-1=

    64+1000000000=1000000064