Б) 0,513 + 0,477; г) 3,72 + 15,43; е) 0,24 + 0,96 + 1,44

+1
Ответы (2)
  1. 7 мая, 20:58
    0
    б) 0,99=0,513+0,477

    г) 19,15=3,72+15,43

    е) 2,64=0,24+0,96+1,44
  2. 7 мая, 23:33
    0
    б) 0,99

    г) 19,15

    е) 2,64