4 (5x+2) = 10 (2x-3) + 15=

2 (7x-7) = 7 (2x-3) + 7 =

+2
Ответы (1)
  1. 14 августа, 08:03
    0
    4 (5 х+2) = 10 (2 х-3) + 15=-15