2*19=?

5*6=?

9*14=?

3*33=?

12*10=?

89*12=?

+2
Ответы (1)
  1. 11 марта, 21:02
    0
    2*19=38

    5*6=30

    9*14=126

    3*33=99

    12*10=120

    89*12=1068