А это? 4,7-1,8=3,2 + 2,2x

+1
Ответы (1)
  1. 24 мая, 23:07
    0
    4,7-1,8=3,2+2,2x

    2,9=3,2+2,2x

    -2,2x=3,2-2,9

    -2,2x=0,3

    x=-3/22