5+6638736+38276227383

+4
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 14:56
    0
    1) 66387336+5=66387336 2) 38276227383+66387336=38342614724
  2. 1 ноября, 18:06
    0
    5+6638736+38276227383=38282866124