Y (4x-y) + (x-y) вкадрате-x

вкадрате

+4
Ответы (1)
  1. 16 января, 01:49
    0
    y (4x-y) + (x-y) ²-x²=4xy-y²+x²-2xy+y²-x²=2xy

    ((A-B) ²=A²-2AB+B²)