698*4,7 5,3 * 698=?698 на 4, 7 плюс 5, 3 / 698

+5
Ответы (1)
  1. 27 мая, 01:21
    0
    698*4,7=3 280,6

    5,3*698=3 699,4

    3 280,6+3 699,4=6 980