45,89 + 9,12 - 0,004 * 14 : 0,8 * 100

+5
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 19:05
    0
    1) 0,004*14=0,056

    2) 0,056:0,8=0,07

    3) 0,07*100=7

    4) 9,12-7=2,12

    5) 45,89+2,12=48,01