5x-3*|y+2| X = - 2 Y=-4

+1
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 19:07
    0
    5 * (-2) - 3 * / - 4 + 2 / = - 10 - 3*/-2 / = - 10-3*2 = - 10-6=-16