3,4*4,5-3,4*10,6+6,1*4,4

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 16:12
    0
    3,4*4,5-3,4*10,6+6,1*4,4=6,1

    1) 3,4*4,5=15,3

    2) 3,4*10,6=36,04

    3) 6,1*4,4=26,84

    4) 15,3-36,04=-20,74

    5) - 20,74+26,84=6,1