У=-4/3 х+8 и у=2/3 х+2

+3
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 00:34
    0
    {y=-4/3x+8

    {y=2/3x+2

    {y=-2b+8

    {y=b+2

    2y=-b+10

    b=10-2y

    y=12-2y

    y=4

    4=2/3x+2

    1=1/3x

    x=3

    Ответ

    y=4

    x=3