4 * (15-3*2) =. 81: (11-2) * 8 =

+5
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 08:52
    0
    4 * (15-3*2) = 36

    1) 3*2=6

    2) 15-6=9

    3) 4*9=36

    81: (11-2) * 8=72

    1) 11-2=9

    2) 81:9=9

    3) 9*8=72