4/9+3/5 11/25+13/30 7/18+7/12 5/42+1/7

+2
Ответы (2)
  1. 29 июня, 06:47
    0
    4/9+3/5=1 2/45

    11/25+13/30=58/75

    7/18+7/12=35/36

    5/42+1/7=11/42
  2. 29 июня, 08:12
    0
    4/9+3/5=20/45+27/45=47/45=1 2/45

    11/25+13/30 = 66/150+65/150=131/150

    7/18+7/12 = 14/36+21/36=35/36

    5/42+1/7=5/42+6/42=11/42