120*20? 20*70? 800+40*2?

+1
Ответы (2)
  1. 19 июня, 01:49
    0
    120*20=2400 20*70=1400 800+40*2=880
  2. 19 июня, 02:32
    0
    120•20=2400

    20•70=1400

    800+40•2=880