3456 х 157 843 х 7800 508 х 264 473 х 804

+2
Ответы (1)
  1. 14 июля, 19:35
    0
    3456*157 843*7800 508*264 473*804=115994247223067136

    1) 3456*157 843=545505408

    2) 545505408*264473=144271451769984

    3) 144271451769984*804=115994247223067136