2-55111-78+4965488265:789564x4545=?

+2
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 02:53
    0
    = - 55187+4965488265/789564*4545=

    =-55187+1655162755/263188*4545=

    =-55187+7522714721475/263188=

    =7508190165319/263188=

    =28527859 10827/263188=2.85279*10^7