90.21 : 5 - 73.17*8 - 52.22:1.6 + 43.7:0.4

+5
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 09:50
    0
    1) 90.21:5=18,042

    2) 73.17•8=585,36

    3) 52.22:1.6=32.6375

    4) 43.7:0.4=109.25

    5) 18.042-585.36=-567.318

    6) - 567.318-32.6375=-599.9555

    7) - 599.9555+109.25=-490.7055