45+х=95 тендеу шешу решить

+4
Ответы (2)
  1. 24 сентября, 15:27
    0
    Х=95-45

    х=50

    45+50=95
  2. 24 сентября, 16:23
    0
    45+х=95

    х=95-45

    х=50

    45+50=95