Решите задачу

a=2,4 см

b=6 см

c=8,2 см

v=? см в кубе

+5
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 12:58
    0
    V=a*b*c

    v = 2.4*6*8.2 = 118.08 см^3