2 3/7-1 4/7; 1,3+1 1/2; 2 1/3-1/6; 4 5/14+1 9/14

+1
Ответы (1)
  1. 1 ноября, 23:35
    0
    2 3/7-1 4/7 = 1 10/7-1 4/7=6/7

    1.3+1 1/2=1.3+1.5=2.8

    2 1/3-1/6=2 2/6-1/6=2 1/6

    4 5/14+1 9/14=5 14/14=6