1) 4.5/6 + (2.3/4 - 2.1/6) : 2.4/5

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 10:58
    0
    4.5/6 + (2.3/4 - 2.1/6) : 2.4/5 1) 2.3/4=0,575 2) 2.1/6=0.35 3) 0.575-0.35=0,225 4) 4,5/6=0,75 5) 0,225/2,4=0,09375 6) 0,09375/5=0,01875 7) 0,75+0,01875=0,76875