X:18=7:9 пропорциясы табу керек

+2
Ответы (2)
  1. 21 февраля, 12:54
    0
    Думаю почерк понятен
  2. 21 февраля, 14:27
    0
    Х: 18=7:9 Х/18=7/9 Х=18'7/9=14 Х=14