18 - (18-16) - (7+8) + 9=

9+8 - (12+5-13) =

(13+7) - 20 + (17-8) =

17 - (7-5) - (20-13) =

+3
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 00:01
    0
    18-2-15+9=10

    9+8+4=21

    20-20+9=9

    17-2-7=8