2,4 • 9,5 • (-3,5)

5• (-7) • 0,6

+4
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 14:00
    0
    1) 2,4 * 9,5 * (3,5) = 22,8 * (-3,5) = - 79,8

    2) 5 * (-7) * 0,6 = - 35 * 0,6 = 21