3000+3000+3000-1000*7+9999+939393=?

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 10:47
    0
    1000*7=7000 2. 3000+3000=6000 3. 6000+3000=9000 4. 9000-7000=2000 5. 2000+9999=11999 6.11999+939393=951392