7,5y-4y+5+6y

0,7p+3,5+p+2,3

20x-8,6x+5-11x

y+6y-5+3,5y

6c+6+6c-c-2x

5,3x + 1,7x-4, x

0,5c+0,8c+8,3

7,1x-4,4x+2,5x

7,2x-x+3x-x

4,6x+x+x-2,8x

a+1,1+1,1a-0,3a

Упростите

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 11:51
    0
    7,5 у-4 у+5+6 у = (7,5-4+6) у+5=9,5 у+5