125 * 500+100-1000+1000

+2
Ответы (1)
  1. 12 августа, 22:37
    0
    1) 125*500=62500

    2) 62500+100=62600

    3) 62600-1000=61600

    4) 61600+1000=62600

    125*500+100-1000+1000=62600