5:6=?

0:6=?

5:2=?

7*8

4*3:2*1+0:4

+3
Ответы (1)
  1. 3 марта, 19:11
    0
    5:6=5/6

    0:6=0

    5:2=2,5

    7*8=56

    4*3:2*1+0:4=6

    1) 4*3=12

    2) 12:2=6

    3) 6*1=6

    4) 0:4=0

    5) 6+0=6