2√5 (√2-√5) - (√5+√2) ^2

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 20:26
    0
    2√5 (√2-√5) - (√5+√2) ^2 = 2 √10-10-5-2√10-2 = - 10-5-2 = - 17