B6=25 b8=9 bn=? n=? q=?

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 20:13
    0
    B (7) = b (6) q

    b (8) = b*7) q=b (6) q^2

    9=25q^2

    q^2=9/25

    q=3/5 или q=-3/5

    q=0.6 или q=-0.6