5*5: 5*10303: 2+89 как это?

+5
Ответы (1)
  1. 20 марта, 12:18
    0
    1) 5*5=25

    2) 25:5=5

    3) 5*10303=51515

    4) 51515:2=25757,5

    5) 25757,5+89=25846,5