Бочка 12 л наполнена квасом використовуючи 8 литрову та 5 литрову бочки роздилити квас на частини 3 л и 9 л

+1
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 14:35
    0
    1) 3+9=12

    2) 12-8=4

    3) 12-5=7

    4) 7-4=3

    5) 4+5=9