72: (12*3) * 450-400 * (82-68) : 70

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 04:26
    0
    1) 12*3=36

    2) 72:36=2

    3) 2*450=900

    4) 82-68=14

    5) 400*14=5600

    6) 5600:70=80

    7) 900-80=820