2/3+2/7=. 5/10-7/15=.9/10-1/12=.5/7+1/28 =

+1
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 08:02
    0
    1.2/3+2/7=10/21

    2.5/10-7/15=1/30

    3.9/10-1/12=49/60

    4.5/7+1/28=3/4