17 3/8-4=9 5/12+2 1/6

+3
Ответы (1)
  1. 1 июля, 17:30
    0
    17,3/8-у=9,5/12+2,1/6

    51.9/24-у=19/24+8.4/24

    51.9/24-у=27.4/24

    у=51.9/24-27.4/24

    у=24.5/24=1 1/48