450 + 55 - 5 + 25 - 75 =

+2
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 06:22
    0
    450 + 55 = 505

    505 - 5 = 500

    500 + 25 = 525

    525 - 75 = 450

    Ответ: 450.