1) 2,8 + (-2,4) = 2) - 4,6 - (-4,11 = 3) - 23,2+|-1,1| =

+5
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 01:11
    0
    1) 2,8-2,4=0,4

    2) - 4,6+4,11=-0,49

    3) - 23,2+1,1=-22,1