2,7*3,5; 15,16*48,55; 22,25*10,77; 36,85*34,39

+2
Ответы (1)
  1. 14 марта, 19:09
    0
    2,7*3,4=9,45 15,16*48,55=736 ,018 22,25*10,77=239 6325 36,85*34,39=1 267 2715