555+20000+4445+676+4567

+2
Ответы (2)
  1. 2 июля, 16:55
    0
    555 + 20000 + 4445 + 676 + 4567 = 20000 + 5000 + 676 + 4567 = 25000 + 5243 = 30243
  2. 2 июля, 17:51
    0
    555+20000+4445+676+4567=30243