150+150+280+150+1000+

123+700+911+560+347+

492 =

+1
Ответы (1)
  1. 14 января, 17:54
    -1
    1) 150+150=300

    2) 300+280=580

    3) 580+150=730

    4) 730+1000=1730

    5) 1730+123=1853

    6) 1853+700=2553

    7) 2553+911=3464

    8) 3464+560=4024

    9) 4024+347=4371

    10) 4371+492=4863