203*124 - (1000000-31627) : 213

+4
Ответы (2)
  1. 31 мая, 01:34
    0
    (1000000-31627) = 968373

    203*124=25172

    968373:213=4546

    25172-4546=20626
  2. 31 мая, 03:12
    0
    203*124 - (1000000-31627) : 213=20625,6478873

    1000000-31627=968373

    203*124=25172

    968373:213=4546,35211268

    25172-4546,35211268=20625,6478873