205=

205 000=

205 040 =

+5
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 00:42
    0
    205=200+5

    205 000=200000+5000

    205 040=200000+5000+40
  2. 20 апреля, 03:03
    0
    205=200+5

    205000=200000+5000

    205040=200000+5000+40