1 - 1/8• (5,16+4,12) =

+3
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 15:44
    0
    1 - 1/8 (5,16+4,12) = 1 - 1/8 * 9,28 = 1 - 1/8 * 928/100 = 1 - 116/100 = 100/100 - 116/100 = - 16/100 = - 0,16