631 - (683-185) / 6

102•8/4

54/2• (69/23)

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 05:04
    0
    631 - (683-185) : 6=548

    1) 683-185=498

    2) 498:6=83

    3) 631-83=54