3%=15. 5%=26. 22%=11. 45%=90. 55%=220. 33%=66. 12%=72.

+3
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 09:04
    0
    3%=15. (100*15) : 3=500

    5%=26. (100*26) : 5=520

    22%=11. (100*11) : 22=50

    45%=90. (100*90) : 45=200

    55%=220. (100*220) : 55=400

    33%=66. (100*66) : 33=200

    12%=72. (100*72) : 12=600