Ромб диагональдарынын узындыктары 2 жане 3 сандарына пропорционал. Онын ауданы 12 см2 (квадрат). Ромбтын диагональдарын табындар.

+4
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 04:31
    0
    2x*3x=12

    6x^2=12

    x^2=2

    x=√2

    2√2, 3√2