1,9 х+2• (0,9-1,3) = (1,6+0,9) •4-1,3

+1
Ответы (1)
  1. 4 мая, 11:31
    0
    1,9x+2 (-0,4) = 4*2,5-1,3

    1,9x-0,8=10-1,3

    1,9x-0,8=8,7

    1,9x=8,7+0,8

    1,9x=9,5

    x=5