1/3-1/9 = 10/21-1/3 = 14/15-3/5 = 17/18-1/9 = 4/9-13/45 = 1/3-7/30 =

+3
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 07:26
    0
    1/3-1/9=3/9-1/9=2/9

    10/21-1/3=10/21-7/21=3/21=1/7

    14/15-3/5=14/15-9/15=5/15=1/3

    17/18-1/9=34/36-4/36=28/36=7/9

    4/9-13/45=20/45-13/45=7/45

    1/3-7/30=10/30-7/30=3/30=1/10