7/10+9/10=?,3/12+50/60?

+1
Ответы (1)
  1. 1 июля, 22:02
    0
    7/10+9/10 = 16/10 = 1 6/10

    3/12+50/60 = 3/12+5/6=3/12+10/12=13/12=1 1/12